Відкритий курс палітурно-реставраційного мистецтва
Проєкт

Відкритий курс палітурно-реставраційного мистецтва

Друзі, з радістю анонсуємо старт проєкту «Відкритий курс палітурно-реставраційного мистецтва». Спікером курсу виступає відомий на всю країну палітурник-реставратор Геннадій Темнишев, переможець всеукраїнської премії "Читач року" в номінації "Книжкова справа».

Унікальність проєкту полягає в тому, що  мистецтво палітурницької реставрації тримається в секреті вже багато років і отримати знання в цьому напрямку неймовірно складно, а інколи майже неможливо. Ця професія дуже давня і в сьогоднішніх реаліях попит на неї тільки зростає. «Фонд розвитку Кам’янського» та Геннадій Темнишев вже готові відчинити двері у цей «таємний» світ та показати мешканцям і гостям міста красу книжкової справи. 

З 21 по 23 грудня відбудуться практичні семінари на теми: «Що таке книга та в чому її цінність», «Реконструкція старовинної книги» і «Реставрація та палітурництво, як окремий вид мистецтва». У присутніх буде можливість побачити книги 17-того століття, дізнатися про тонкощі роботи з книгами, а наприкінці зустрічей на вас чекатимуть захоплюючі практичні завдання. 

Президент «Фонду розвитку Кам’янського» Олександр Іванов, наголосив: « Це масштабний проєкт, який безкоштовно дає можливість людям спробувати себе у палітурницькій справі, адже до рук таких митців потрапляють книги, які пройшли не одне століття та мають давню історію. З комерційної точки зору, реставраційні роботи є дуже прибутковими, про це вам окремо розповість Геннадій на семінарі. Наше завдання – зробити можливим опанування цієї професії та подальший розвиток для тих, хто її обере».

Практичні семінари проходитимуть за адресою проспект Тараса Шевченка, 14 о 16:00 з 21-ого по 23-те грудня. Деталі дізнавайтеся за телефоном +380988991505