Майстер-клас «РАСпрекрасні діти»
Проєкт

Майстер-клас «РАСпрекрасні діти»

ГО «Фонд розвитку Кам’янського», спільно з департаментом з гуманітарних питань запрошує освітян, які працюють з дітьми,  що мають розлади аутичного спектру на майстер-клас «РАСпрекрасні діти» .Майстер-клас  присвячений Всесвітньому дню розповсюдження знань про аутизм під назвою «РАСпрекрасні діти». Його створенням займались тренери Ірина Мельник психологиня та асистентка вчителя КЗ «СЗШ» № 22 та Наталія Духаніна, корекційний педагог та логопединя цього закладу.
 

В ході майстер-класу учасники матимуть змогу дізнатися про аспекти виникнення РАС, поспілкуватися з представниками Кам’янської громадської організації «Радість жити» та дізнатися, як на державному рівні відбувається підтримка таких дітей. Учасники поспілкуються з батьками дитини, яка має РАС.
У практичному блоці тренерами буде надано короткий теоретичний огляд проблематики, розглянуто педагогічний досвід закладу освіти, техніки, прийоми та методики роботи з такими учнями під час освітнього процесу, напрямки їх соціалізації.

Мета цього заходу:
допомога тим педагогам, які нещодавно дізнались про інклюзивне навчання до їх класу/групи тільки приєднався учень/вихованець з особливими освітніми потребами, спростувати міфи та упередження щодо дітей з РАС, показати на власному досвіді, що такі діти можуть навчатися та соціалізуватися у суспільстві.