Стати кращим вчителем можливо!
Проєкт

Стати кращим вчителем можливо!

ГО «Фонд розвитку Кам’янського» продовжує створювати соціально важливі для населення міста проєкти. Нещодавно стартував новий – «Бути вчителем – бути в тренді», який має на меті обмін досвідом між вчителями для покращення та вдосконалення роботи у майбутньому. Проєкт передбачає цікаві та інформативні семінари, коуч-сесії та інші заходи, які буде проводити зірковий вчитель міста, фіналіст премії Global Teacher Prize Ukraine 2020, переможець у номінації «Вибір українців» Андрій Олійник. 

Перші зустрічі на базі «Фонду розвитку Кам’янського» пройдуть 4 та 8 грудня 2020-го року. Тема першої коуч-сесії: "Мотивація учнів шляхом власних досягнень вчителя". Проєкт «Бути вчителем – бути в тренді» абсолютно безкоштовний, тож якщо ви педагог, який прагне вдосконалити свою роботу з учнями і відкрити для себе нові горизонти у методах педагогічного процесу, «Фонд розвитку Кам’янського» та Андрій Олійник чекають на вас. 

«Наша мета – створити сприятливі умови для розвитку Кам’янського. Саме тому ми запроваджуємо такі цікаві соціальні проекти та продовжимо працювати в цьому напрямку», - зазначив президент ГО «Фонд розвитку Кам’янського» Олександр Іванов.