“ОСББ. Твій затишок в твоїх руках”
Проєкт

“ОСББ. Твій затишок в твоїх руках”

ОСББ — сучасна форма управління багатоквартирним будинком. Діяльність об'єднання регулюються нормами Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку».

На низьку якість комунального обслуговування та відсутність відповідальності з боку постачальників за ненадані послуги нарікають чимало мешканців житлових приміщень. Тому з метою покращення якості обслуговування багатоквартирних будинків було ініційовано створення проекту «ОСББ — твій затишок у твоїх руках». 

Під час ознайомлення з привілеями отримання послуг у форматі ОСББ мешканці восьми будинків озвучили намір приєднатися до об'єднання. Однак жителі багатоповерхівок зазначали, що не знають з чого почати. Саме тому Фонд сумісно с головами ОСББ започатковує навчальну програму для ініціативних груп, представників багатоповерхівок м. Кам'янське.

Поділитися успішним досвідом створення ОСББ та надати корисну інформацію виявили бажання цілеспрямовані та досвідчені Голови правління ОСББ — Юліана Лагода та Ганна Бондарець. Вони цілковито готові підтримати ініціативи громадськості, які мають намір покращити рівень життя у багатоповерхівках.

Г. Бондарець зазначила:«Наша мета — спільними зусиллями залучити якомога більше охочих будинків до ОСББ і допомогти їм в реалізації ідеї обслуговування у новому форматі».

Діяльність об'єднання залежить від переліку завдань, які колегіально визначають мешканці будинку. Наприклад, можлива організація контролю за якістю надання послуг зі сторони ЖЕК. Факт належного чи неналежного виконання обов'язків кожного місяця фіксується у спеціальному акті. І саме на підставі цього документу відбувається нарахування платіжної суми або її перерахунок. 

Щодо амбіційних планів роботи надав коментар Максим Чехута, Голова Фонду Розвитку Кам’янського:«Ми плануємо проводити круглі столи щотижня, обговорювати проблеми та шукати ефективні механізми розв'язання питань доброустрію багатоквартирних будинків».

Тож не зволікаймо та починаймо самостійно створювати комфортні умови життя!