Міжнародний день медичного працівника відсвяткували в Кам’янському.
Новина

Міжнародний день медичного працівника відсвяткували в Кам’янському.

Міжнародний день медичного працівника відсвяткували в Кам’янському.

19 червня в Кам'янському біля входу в міську лікарню № 7 відбувся урочистий захід, присвячений Дню медичного працівника.

Лікарів міста привітав міський голова Андрій Білоусов і директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валерій Сердюк. За вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров'я, наполегливість, принциповість і високий професіоналізм, а також з нагоди свята міський голова вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» Валерію Сердюку.

Мер зазначив, що директор обласного департаменту охорони здоров'я - великий друг нашого міста, і за той короткий час, що він працює на посаді, Кам'янське отримало цілий ряд високовартісного медичного обладнання.

Також міський голова вручив нагороди керівникам медичних установ міста і лікарям.

Фонд розвитку Кам’янського долучається до привітань!

Президент Фонду Олександр Іванов доручив голові Фонду Максиму Чехута привітати медичних працівників міста та вручити сертифікати на суму 10 тисяч гривень для покупки необхідних медичних засобів лікарням Кам’янського. 

 

“У звязку з пандемією covid-19, в такий непростий для всієї країни час, ми просто зобов’язані підтримати медиків не тільки словами вдячності, але й забезпечити умови їх нелегкої праці всіма необхідними засобами .” Олександр Іванов. Президент Фонду.