“Фонд Розвитку Кам’янського” підвів підсумки дитячого конкурсу “Моє місто на малюнку”
Новина

“Фонд Розвитку Кам’янського” підвів підсумки дитячого конкурсу “Моє місто на малюнку”

На урочистому святкуванні 270-ї річниці з дня заснування Кам’янського в Центральному парку культури та відпочинку “Фонд Розвитку Кам’янського” відтворив виставку робіт онлайн-конкурсу дитячих ілюстрацій “Моє місто на малюнку”. У конкурсі взяли участь близько сотні юних кам’янчан віком від 6 до 14 років.

Мета конкурсу — підтримати талановитих дітей нашого міста і створити для них платформу, котра надасть можливість для самовираження в період літніх канікул.

Переможців конкурсу визначало професійне жюрі: Абрамов Станіслав Павлович – вчитель-методист дитячої художньої школи ім І.Г. Першудчева м.Кам’янське, а також Шашлова Інна Василівна – викладач образотворчого мистецтва вищої категорії художнього відділення музичної школи №3 м.Кам’янське.

Оцінювання робіт проводилося з 15 по 20 серпня, а переможців було оголошено в ефірі TopRadio 104.4FM.

Переможців конкурсу на центральній сцені парку привітав міський голова Андрій Білоусов. Фіналісти та учасники отримали також цінні подарунки від організаторів конкурсу.

“Ми оцінили кожну з робіт і всі вони по своєму прекрасні. Техніка виконання у всіх різна, але це пов’язано з тим, що учасники конкурсу різного віку, тому кожен передав сенс цієї теми, як зміг. Важливо, що у всіх вийшло. Такі конкурси повинні бути, щоб діти виявляли себе у творчості, пізнавали художній світ і бачили себе в ньому. Ну і, звичайно, це важливо для історичної пам’яті поколінь“ — дав свій коментар Голова “Фонду Розвитку Кам’янського” Максим Чехута.

За оцінками жюрі призові місця розподілилися таким чином:

У категорії 6-9 років:

1 місце — Агеєва Надія

2 місце — Романенко Маргарита

3 місце — Железняк Катерина

У категорії 10-14 років:

1 місце — Сироватко Вікторія

2 місце — Циганкова Марина

3 місце — Богонос Ангеліна